Oyun 1: Goldberg Machine

KKM Sergi Salonu, 8 Kasım 2019, Saat 13.30-16.30

Merhabalar! Arkadaşlarınızla ya da orada tanışacağınız öğrencilerle birlikte oynayabileceğiniz bir takım çalışması oyunu sizleri bekliyor. Bu oyunda günlük hayatımızda kullandığımız pek çok malzemeyi kullanarak yapmaya çalışacağınız bir görev olacak ve beraber bunu gerçekleştireceksiniz. Oyunun sonunda sürpriz güzel hediyeler de sizleri bekliyor olacak, gelip bizimle hem eğlenip hem kazanmaya ne dersiniz?

Başvuru Formu


Oyun 2: Spaghetti & Marshmallow

KKM Sergi Salonu, 7 Kasım 2019, Saat 14.30-15.30

İyi bir takım üyesi olduğunu düşünüyor musun? Peki bu takıma liderlik yapabilir misin? 30 dakikanın sonunda sürpriz hediyelere sahip olman için yapman gereken tek şey Marshmallow Kulesini eksiksiz tamamlamak! Hatalarından ders çıkarmayı öğreneceğin, yeni fikirler üretmek zorunda kalacağın, takım çalışmasının, iletişimin ve problem çözme yeteneklerinin ön planda olduğu bu oyuna sen de davetlisin! Marshmallow Kulesi ODTÜ Kariyer Fuarı’nda!

Başvuru Formu


Oyun 3: Kahoot

KKM Kemal Kurdaş Salonu, 7&8 Kasım 2019, Saat 12.30-13.30

Geleceğini inşa ederken sana gereken bilgiler bu Kahoot’ta. Hızın da bilgi kadar önemli olduğu bu oyun için gereken sadece telefonun. Hem kıyasıya yarışacağın, yarışırken de kariyer yolunda sana gereken bilgileri kullanacağın bu Kahoot’a davetlisin. Kazananı sürpriz ödüller bekliyor olacak. Hız, bilgi, tatlı bir rekabet! Sen de gel, Kariyer Kahoot’unda yerini al!

Başvurular oyun sırasında alınacaktır.